©  Wszelkie prawa zastrzeżone   2018
MENU
PROGNETIC
ULTRASONIC SYSTEMS
and  AUTOMATION

CHEMIA

Oferta środków chemicznych

Odtłuszczanie

PROGCHEM-01

Silnie skoncentrowany środek myjąco odtłuszczający do metali i wszystkich powierzchni zmywalnych. Niezwykle skuteczny i wydajny. Ze względu na swoje szczególne właściwości odtłuszczające jest odpowiedni do czyszczenia silnych przemysłowych zabrudzeń. Specjalna kompozycja oparta na środkach powierzchniowo czynnych niskopieniących zapewnia możliwość łatwego i szybkiego spłukania. Doskonale przygotowuje powierzchnię do kolejnych procesów produkcyjnych, jak również stosowany do gotowego wyrobu jako ostatniego etapu produkcji.

Elektronika

PROGCHEM-02

Preparat do mycia elementów elektroniki i optyki. Odpowiednio dobrane składniki skutecznie odtłuszczają i myją powierzchnię laminatów oraz układów scalonych po obróbce lutowniczej. Preparat dobrze usuwa tłuszcz, brud, kurz, pył i topniki. W szczególności polecany jest do usuwania topnika i kalafonii. W pierwszej fazie, preparat rozpuszcza kalafonię, a następnie ją absorbuje, zapobiega to ponownym nawrotom osadzania się na elementach.

Motoryzacja

PROGCHEM-03

Profesjonalny, dwufazowy, z mieszaniną surfaktantów alkalicznych, wzmacniaczy mycia organicznych i nieorganicznych inhibitorów korozji, środków neutralizujących twardość wody oraz dodatków wzmacniających efekt mycia. Preparat przeznaczony do mycia bardzo brudnych części takich jak: turbiny,silniki, skrzynie biegów, tłoki, korbowody, gaźniki. Świetnie nadaje się do wszystkich elementów ze stali nierdzewnej oraz stopów aluminium. Wykorzystywany do usuwania najtrudniejszych zabrudzeń.


Panele ultradźwiękowe, Generatory ultradźwiękowe, Przesiewacze ultradźwiękowe, Filtry, Myjnie ultradźwiękowe, Myjnie natryskowe, Chemia, Automatyka, Serwis

© Wszelkie prawa zastrzeżone 2018 PROGNETIC