©  Wszelkie prawa zastrzeżone   2018
MENU
PROGNETIC
ULTRASONIC SYSTEMS
and  AUTOMATION

Myjnie przemysłowe

Oferta naszych produktów

Pobierz katalog z produktami ( Plik PDF )

Zapoznaj się z naszymi produktami

MYJNIE ULTRADŹWIĘKOWE

Ultradźwięki powstają na skutek złożonego procesu fizycznego ( mechanicznego) zaczynającego się od drgania płytek piezoceramicznych przenoszących fale dzwiękowe za pośrednictwem falowodu którego elementem końcowym w tym przypadku jest ciecz. Wysoka częstotliwość oraz duża moc przetworników prowadzi do powstania pecherzyków kawitacyjnych, które oddziaływują na zanurzony przedmiot. Dla większej skuteczności mycia ciecz powinna zawierać detergent myjący.

INNOWACYJNOŚĆ

Jesteśmy pierwszą firmą na rynku, która wprowadziła nowoczesny i bezawaryjny cyfrowy generator do wytwarzania fal ultradźwiękowych działający w przedziale częstotliwości od 24,5 kHz do 32 kHz. Urządzenie pracując w trybie Fly Frequency myje korzystając z pełnego zakresu między dwiema częstotliwościami naprzemiennie, wskutek czego mocniej i efektywniej wymywa zabrudzoną powierzchnię elementów. Dzięki nowatorskiej technologii, myjnie ultradźwiękowe są doceniane przez naszych Klientów pod względem skuteczności oraz ich niezawodności.


Panele ultradźwiękowe, Generatory ultradźwiękowe, Przesiewacze ultradźwiękowe, Filtry, Myjnie ultradźwiękowe, Myjnie natryskowe, Chemia, Automatyka, Serwis

© Wszelkie prawa zastrzeżone 2018 PROGNETIC